FOLDERY REKLAMOWE – PROJEKTY

projektowanie folderów reklamowych - druk

Folder reklamowy umożliwia przedstawienie oferty firmy oraz jej produktów, w znacznie szerszym zakresie niż ulotka. W większości przypadków, foldery reklamowe to wielostronicowy skład, drukowany na wysokiej jakości papierze w pełnym kolorze.

Należy pamiętać iż folder reklamowy, to także ważny element wizerunku firmy. Dlatego wykorzystywane zdjęcia powinny być najwyższej jakości. Mogą one być dostarczone przez klienta, jak również wykonane przeze mnie. Równie ważne są także zamieszczone teksty, które powinny być napisane językiem zrozumiałym dla określonego odbiorcy.

Dobry folder będąc interesującym przekazem oferty, może wydatnie oddziaływać na zainteresowanie potencjalnego klienta. Powinien jednak odróżniać się jakąś szczególną cechą np. nietuzinkowym projektem graficznym, formatem, kształtem itp.

Koszty wykonania folderu są uzależnione od wkładu pracy włożonej w jego przygotowanie. Jest on uwarunkowany ilością i jakością dostarczonych materiałów. W związku z tym cena jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia, po przedstawieniu dostępnych materiałów. Gotowe katalogi przekazuję w formie elektronicznej, lub na życzenie zapewniam również pełen wydruk folderów w ustalonym nakładzie.

Projektowanie folderów i katalogów reklamowych
grafik komputerowy – Eugeniusz Tobor.
Top

Projekt folderu reklamowego