PORTFOLIO GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

przykładowe realizacje graficzne

W moim portfolio grafika komputerowego zamieściłem przykładowe realizacje wykonanych zleceń. Znajdują się tutaj między innymi: ulotki reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, fotografie oraz inne przykłady zrealizowanych opracowań grafiki komputerowej. To portfolio grafika komputerowego webmastera jest tylko niewielką częścią moich prac.

Stosując regułę obustronnej współpracy, na poziomie zleceniodawca – grafik komputerowy webmaster, tworzę interesujące i wyróżniające się na tle konku­rencji realizacje graficzne. Ponieważ najistotniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta, każdy etap pracy konsultuję na bieżąco w celu osiągnięcia doskonałego efektu końcowego. Realizowane projekty modyfikuję według zaleceń, oferując przy tym profesjonalną pomoc, która nie kończy się po realizacji usługi.

Pragnę zwrócić uwagę na istotny element każdego zlecenia, którym są materiały graficzne takie jak zdjęcia, rysunki itp. Powinny być one najwyższej jakości w celu zagwarantowania profesjonalnej realizacji. W związku z tym – jeśli istnieje taka możliwość – zdjęcia oraz skanowanie wykonuję własnym sprzętem gwarantując wysoką jakość materiałów wyjściowych. Szczególnie dotyczy to materiałów wykorzystywanych do druku ulotek, folderów, banerów, plakatów itp.

Portfolio grafika komputerowego webmastera
realizacje graficzne – Eugeniusz Tobor.
Top

Portfolio strony internetowe
Portfolio ulotki reklamowe
Portfolio projekty graficzne
Portfolio foldery reklamowe
Portfolio naprawa zdjęć
Portfolio fotografie grafika